Gümrük Departmanı

GÜMRÜK DEPARTMANI
 

 
Kuruluş tarihi itibari ile firmamıza dahil edilen Kapsamlı Teminat ile NEW COMPUTER TRANSIT SYSTEM( ORTAK TRANSİT REJİMİ-NCTS) işlemlerinin Bakanlık tarafından Taşıma yapan firmaların yapmaları gerektiği tebliğ ile beyan edilmesi neticesinde tüm gümrüklerde hizmet vermeye başlamıştır. Kapsamlı teminat dışında müşterilerimize her işlemde yardımcı olmak adına Global Teminatımız da mevcuttur.  Haykoop ile çalışan müşterimizin Teminatlı Teminatsız Limandan ilgili deposuna kadar olan tüm hizmetleri alabilmesi tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.
İstanbul da ve Kocaeli’nde bulunan tüm limanlarda şubelerimizin (garajlarımızın) olması ve Tüm gümrüklerin binalarında veya yakınlarda gümrük ofislerimizin olması da hızlı ve sağlıklı hizmet vermek için almış olduğumuz aksiyonlardan bir tanesidir.
 
NCTS –TR beyannamesi bakanlığımızın tarafımızdan yapmasını bildirdiğinden bu güne kadar çalışmış olduğumuz tüm firmalarımızın beyanname yazılımları ve gümrük işlem takipleri tarafımızdan kurmuş olduğumuz profesyonel ve genç kadrosu ile yapılmaktadır.
Arçelik-Teknosa-Migros –Koçtaş gibi sektörün önde gelen kuruşları gümrük hizmetlerimizden faydalanmaktadır.
Departmanımız sadece İstanbul içinde değil Tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Edirne den Karsa Doğudan Batıya –Kuzeyden Güneye  her  gümrükte araçlarımızın gümrük işlemleri karşılama işlemleri yapılarak müşterimize her noktada hizmet ve memnuniyet sağlamak amaçlarımız arasındadır.
İleriye dönük projelerimiz arasında; Açılacak olan Asya port limanı -  Halkalı ve Erenköy gümrük idarelerinin taşınacak olmaları ve bizimde bu bölgelerde konumlanma çalışmalarımız arasındadır.  Ayrıca kapıdan kapıya hizmet dahilin de Antrepo ve Depolama hedef projelerimiz arasındadır. Yeniliğe açık olan Sayın Başkan Metin Erdoğan a, sırasıyla Haykoop ta görev yapan Başkanlara ve tüm üyelerimize, çalışma arkadaşlarıma verdikleri destek için özellikle teşekkür ederim.
Firmamızla çalışmayı tercih eden müşterilerimiz liman iç boşaltma işlemi, limandan depoya veya antrepodan limana evrak teslimine, ardiye bildirimine kadar gereken hizmeti aldığından ve karşısında tek bir kişi ile görüşerek tüm operasyon sürecini tamamladığından verdiğimiz paket hizmetimiz memnuniyet sağlamaktadır. 
Tüm hakları Haykoop S.S Haydarpaşa Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi